Masz wrażenie, że Twój laptop pracuje wolniej i często się zawiesza? A może jego mechanizm ulega szybkiemu przegrzewaniu? Ekran niespodziewanie gaśnie i musisz ponownie uruchamiać komputer? Nadszedł czas, aby odwiedzić nasz mieszczący się na warszawskim Ursynowie profesjonalny serwis komputerowy ze swoim sprzętem. Od lat specjalizujemy się w usuwaniu różnego typu awarii dotyczących komputerów mobilnych, czyli laptopów. Nieważne, z jakim problemem się do nas zgłosisz, profesjonalni serwisanci z prowadzonego przez nas pogotowia komputerowego poradzą sobie z każdą usterką. Nie warto ryzykować samodzielnej naprawy urządzenia. Powierzając swój ukochany komputer w nasze ręce, zyskujesz pewność szybkiego i efektywnego przywrócenia mu pełnej sprawności działania. Z nami zapomnisz o wszelkich niedogodnościach spowodowanych zepsutym sprzętem elektronicznym.

Laptop jak nowy z Luxserwis

Właściciele laptopów często obawiają się bezpowrotnej utraty zapisanych na nich danych prywatnych i służbowych. Rzeczywiście, w razie awarii ryzyko ich zniknięcia lub przejęcia przez nieupoważnione do tego osoby wzrasta. Jeśli właśnie taka sytuacja przydarzyła się Tobie, nie panikuj. Nasi specjaliści zrobią wszystko, aby odzyskać te dane i odpowiednio je zabezpieczyć przed dostępem do nich nieuprawnionych podmiotów. Wykonamy także kopie zapasowe odzyskanych danych.

Ponadto uratujemy Twój komputer od poważnych konsekwencji zalania, dokonując dokładnego osuszenia i przeczyszczenia uszkodzonych podzespołów, a w razie potrzeby podejmiemy się także ich wymiany. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twój laptop pracował wydajniej i ciszej niż dotychczas, dobrze trafiłeś. Sprzęt po dokonanej przez nas naprawie i konserwacji będzie działał dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

Naszym klientom oferujemy bogaty pakiet usług serwisowych. W jego skład wchodzą, m.in.:

  • naprawa ekranów i układów zasilania;

  • wymiana płyt głównych i matryc, a także układów BGA;

  • usuwanie różnych awarii systemowych;

  • czyszczenie układów chłodzenia;

  • instalowanie sterowników;

  • usuwanie złośliwego oprogramowania;

  • naprawa laptopów po zalaniu.

 

W naszym serwisie zajmujemy się obsługą zarówno zepsutego sprzętu, jak i nieprawidłowo działającego oprogramowania. Na Twoje życzenie możemy zmienić elementy obudowy laptopa lub wyposażyć go w nowe podzespoły. Także wymiana zawiasów matrycy nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Naprawa systemu operacyjnego oraz formatowanie dysków nie mają przed nami żadnych tajemnic. Zainstalujemy każde wybrane przez Ciebie oprogramowanie i odpowiednio je skonfigurujemy. Nasze biuro na Ursynowie czeka na Ciebie i Twój laptop!