Wśród urządzeń, które w ostatnich dziesięcioleciach w pewnym stopniu zrewolucjonizowały świat, komputer zajmuje wyjątkowe miejsce. Obecnie zapewne nie wyobrażasz sobie bez niego życia. Większość danych, dotyczących tak spraw osobistych, jak i zawodowych, zapisujesz na dysku twardym swojego peceta (ewentualnie na pendrivie). W razie awarii obawiasz się zatem bezpowrotnej utraty tych danych lub ich przejęcia przez niepowołane do tego osoby. Samodzielna naprawa komputerów zwykle przekracza realne możliwości przeciętnego człowieka. Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic, zadanie to powinieneś powierzyć profesjonalistom, zatrudnianym przez naszą firmę zlokalizowaną na Ursynowie . Błyskawicznie zdiagnozujemy przyczyny Twoich problemów ze sprzętem komputerowym oraz dołożymy wszelkich starań, aby je skutecznie wyeliminować.

Sprawnie działający komputer z Luxserwis

Wiemy, że bez sprawnie działającego komputera praca jest niemożliwa. Dlatego też przykładamy szczególną wagę do szybkości i terminowości realizacji zleconych napraw. Bezpłatnej diagnozy przyczyn zaistniałej awarii dokonujemy bezpośrednio po przyniesieniu do nas sprzętu. To do Ciebie należy natomiast ostateczna decyzja co do powierzenia nam zadania usunięcia usterek na podstawie przekazanego Ci kosztorysu usług. Zależy nam na Twoim zadowoleniu i pełnej satysfakcji ze współpracy i poziomu zrealizowanych usług. Dlatego też naprawę urządzenia rozpoczniemy dopiero po uzyskaniu od Ciebie pełnej akceptacji kosztów oraz zakresu zaproponowanych działań naprawczych.

Zajmujemy się kompleksowym serwisowaniem nie tylko coraz powszechniej używanych obecnie laptopów, ale także komputerów stacjonarnych. W zakresie naszych usług mieszczą się zatem:

  • fachowa naprawa sprzętu wraz z jego montażem w wybranym przez klienta miejscu;

  • konfigurowanie pecetów;

  • instalowanie systemów komputerowych i ich przeinstalowywanie w celu usunięcia wirusów i przywrócenia urządzenia do stanu pełnej używalności;

  • aktualizowanie BIOS;

  • naprawa podzespołów, a w razie potrzeby także ich wymiana.

Oprócz tego prowadzimy sprzedaż nowych oraz używanych komputerów i laptopów.

Powierzając nam swój pecet, nie musisz martwić się o bezpieczeństwo zawartych na nim danych. Ich odzyskanie nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Ponadto skutecznie zabezpieczymy je przed dostępem do nich niepowołanych osób. Na Twoje życzenie możemy wykonać kopie zapasowe wszystkich zapisanych na dysku twardym informacji.

 

Jeśli jesteś mieszkańcem Warszawy, nie wahaj się skorzystać z naszych usług. Czekamy na Ciebie w naszym biurze na Ursynowie.