Twoja drukarka ma problemy z pobieraniem papieru? A może drukuje nieczytelne teksty? Samodzielne usunięcie tego rodzaju usterek w wielu wypadkach okazuje się niemożliwe (a często też niebezpieczne zarówno dla samej maszyny, jak i jej użytkownika). Nie zwlekaj i zgłoś się do profesjonalnego serwisu w celu naprawy urządzenia. W naszym działającym na terenie Warszawy pogotowiu komputerowym Luxserwis zatrudniamy najlepszych specjalistów od naprawy drukarek. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu usuwania usterek urządzeń drukujących różnego typu. Niestraszne są nam żadne awarie, którym od czasu do czasu ulegają zarówno drukarki atramentowe, jak i laserowe. Poradzimy sobie z każdym defektem technicznym. Niezależnie od stopnia jego trudności wykonana przez nas naprawa urządzenia finalnie przyniesie pożądane efekty. Naszą ofertę serwisowania sprzętu drukującego kierujemy głównie (choć nie tylko) do mieszkańców Ursynowa jako miejsca siedziby firmy.

Nowa (stara) drukarka z Luxserwis

Podobnie jak wiele innych urządzeń, drukarki od czasu do czasu odmawiają posłuszeństwa swoim użytkownikom. Może się to przydarzyć również Tobie. Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, nie panikuj i nie myśl od razu o zakupie nowego sprzętu. Dzięki naszemu serwisowi skuteczna i szybka naprawa zepsutego urządzenia stanie się rzeczywistością.

W zakres świadczonych przez nas usług serwisowania drukarek wchodzą różne czynności, które w całościowym ujęciu mają na celu dążenie do poprawy jakości wydruku. Podejmujemy kompleksowe działania ukierunkowane na zlokalizowanie uszkodzonej części urządzenia tak, aby mogło ono później z sukcesem kontynuować swoją pracę. Wykonujemy naprawę:

  • skanerów poprzez wyeliminowanie zacięć urządzenia oraz błędów w kopiowaniu;

  • silników i kół zębatych stanowiących główny napęd urządzeń do drukowania;

  • ścieżek papieru dzięki niwelowaniu przypadków jego zacinania się i niepobierania z podajnika przez urządzenie;

  • elementów grzewczych, co sprzyja zlikwidowaniu efektu rozmycia przy wydruku;

  • okablowania, taśm i czujników;

  • formaterów i całościowo rozumianej elektroniki.

Ponadto na Twoje życzenie dokonamy również wymiany nieprawidłowo działających gniazd USB. Pomagamy w prawidłowym zainstalowaniu urządzenia oraz zajmujemy się jego konserwacją.

 

Podążamy z duchem czasu, dlatego też w ostatnim czasie w zakresie naszych usług znalazła się również naprawa bardziej zaawansowanych technologicznie drukarek termicznych. Nie wahaj się skorzystać z oferty prowadzonej przez nas firmy. Nasze biuro w Warszawie na Ursynowie stoi przed Tobą otworem.