Jesteś jedną z osób, które nie rozstają się ze swoimi telefonami komórkowymi? Nic dziwnego, są to bowiem urządzenia wielofunkcyjne, za pomocą których możesz załatwić różne sprawy (np. zapłacić za zakupy w sklepie lub sprawdzić pocztę elektroniczną). Ewentualna awaria tak przydatnego w codziennym życiu sprzętu jest niepożądana. Na szczęście, możesz szybko odzyskać sprawnie działający aparat telefoniczny, jeśli skorzystasz z usług naszej mieszczącej się na Ursynowie firmy. Jak sama nazwa wskazuje, prowadzimy serwis GSM, zajmujący się, m.in. naprawą zepsutych lub uszkodzonych telefonów komórkowych. Zatrudniamy najlepszych serwisantów, dysponujących odpowiednim poziomem wiedzy i zdolności praktycznych w dziedzinie usuwania usterek technicznych w aparatach telefonicznych. Przykładamy szczególną wagę nie tylko do jakości wykonywanych usług, ale także do ich terminowości. Jeśli zatem zdecydujesz się powierzyć naszemu serwisowi GSM zadanie zreperowania niedziałających telefonów komórkowych, już wkrótce będziesz mógł cieszyć się wszystkimi ich funkcjami.

Nowy (stary) telefon komórkowy z Luxserwis

Pragniesz, aby naprawa zepsutego aparatu przebiegła szybko i była na jak najwyższym poziomie? Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, Twoje marzenia staną się rzeczywistością. W trakcie dokonywanych czynności naprawczych korzystamy jedynie z oryginalnych części kupionych u sprawdzonych sprzedawców. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu możesz na bieżąco sprawdzać, w jaki sposób przebiega naprawa sprzętu oraz na jakim etapie obecnie się ona znajduje. Nasz serwis GSM to miejsce, gdzie Twój telefon komórkowy zyska nowe życie.

Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje różne czynności naprawcze. Zalicza się do nich przede wszystkim:

  • usuwanie różnego rodzaju usterek w obrębie płyty głównej, a w razie potrzeby także jej wymianę;

  • wymianę gniazd znajdujących się na płycie głównej;

  • reperowanie wyświetlacza, ekranu, części dotykowej;

  • zastępowanie uszkodzonych szybek nowymi;

  • sprowadzanie nowych baterii do telefonów komórkowych.

W zależności od modelu dokonujemy wymiany całego ekranu lub samego wyświetlacza. W razie konieczności zamontujemy nowe głośniki oraz mikrofony, dzięki którym będziesz mógł bez problemu porozumiewać się ze swymi rozmówcami. Zapomnij o wszelkich szumach, trzaskach i innych odgłosach zakłócających rozmowę.

 

Teraz możesz skutecznie zaradzić różnym niedogodnościom związanym z zepsutym telefonem komórkowym. Pomoże Ci w tym nasz serwis GSM Luxserwis z warszawskiego Ursynowa.