Urządzenia mobilne, takie jak tablety czy smartfony w ostatnich latach cieszą się coraz większą popularnością. Niestety, także i one nierzadko ulegają różnego rodzaju awariom. Na szczęście, ich naprawa w większości przypadków nie jest zbyt skomplikowana. Jeśli zdecydujesz się oddać uszkodzony sprzęt do naszego , działającego w Warszawie serwisu w niedługim czasie odzyskasz w pełni działający sprzęt. Nie ma tutaj znaczenia, czy dana usterka była spowodowana uwarunkowaniami wewnętrznymi czy też zniszczeniem na skutek przypadkowego upadku lub uderzenia. Usuniemy każdą wadę techniczną, nawet jeśli powstała ona w wyniku zalania sprzętu wodą lub inną cieczą. Przynieś swoje urządzenie do naszego biura na Ursynowie, a przekonasz się, jak szybko można definitywnie pozbyć się problemu z jego niesprawnym działaniem.

Sprawnie działający tablet z Luxserwis

Zespół zatrudnianych przez nas serwisantów dysponuje wysokim poziomem wiedzy oraz umiejętności praktycznych w zakresie naprawy tabletów. W szybkiej i sprawnej realizacji zleconych czynności pomaga nam wieloletnie doświadczenie w dziedzinie serwisowania urządzeń elektronicznych. Ponadto w swojej pracy wykorzystujemy profesjonalne wyposażenie w postaci na przykład mikroskopów stereoskopowych czy stacji lutowniczych do układów BGA. Dzięki temu zyskujesz gwarancję fachowego wykonania usługi naprawczej.

Większość naszych działań serwisowych dotyczących tabletów skupia się na usuwaniu awarii płyty głównej. Panuje powszechne przekonanie, że naprawa tej części urządzenia jest bardzo kosztowna, a przez to nieopłacalna. Na Twoje życzenie podejmiemy się jednak zlokalizowania usterki oraz wymiany jedynie tego podzespołu, który uległ faktycznemu uszkodzeniu. Dotyczy to również znajdujących się w obrębie płyty głównej gniazd.

Ekran wyświetlacza w Twoim tablecie uległ uszkodzeniu, przez co część dotykowa nie działa tak, jak powinna? A może po prostu rozbiła się szybka? Nie przejmuj się. W naszej ofercie znajduje się także naprawa tych części oraz ich wymiana. Prowadzimy także serwis GSM, gdzie m.in. dokonujemy wymiany zużytych baterii na nowsze modele.

Zanim przystąpimy do realizacji usługi, dokonujemy diagnozy przyczyn powstałej awarii. To pozwala nam także na wstępne oszacowanie kosztów usunięcia usterki. Ostateczną decyzję o powierzeniu nam tego zadania podejmiesz samodzielnie na podstawie przekazanych Ci wcześniej informacji o stanie tabletów. Diagnoza problemu oraz wycena są bezpłatne i nie zobowiązują Cię do skorzystania z naszych usług.

 

Mieszkasz w Warszawie lub w okolicach i masz problem ze swoim tabletem? Koniecznie odwiedź nasz serwis na Ursynowie!