Przy włączaniu komputera na jego ekranie nie pojawia się żaden obraz albo widoczne są na nim różnego rodzaju zakłócenia? To znak, że monitor Twojego komputera potrzebuje natychmiastowej pomocy. W jaki sposób temu zaradzić? Jeśli nie dysponujesz odpowiednią wiedzą na temat elementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania sprzętu elektronicznego, lepiej zrezygnuj z samodzielnego usuwania awarii. Naprawa monitorów to zadanie, które powinieneś powierzyć profesjonalnym informatykom. Najlepszych z nich znajdziesz w prowadzonym przez nas na terenie Warszawy pogotowiu komputerowym Luxserwis.

Monitor jak nowy z Luxserwis

Zepsuty monitor komputera na szczęście nie zawsze pociąga za sobą konieczność jego wymiany. Wystarczy, że oddasz swój sprzęt w ręce profesjonalistów, a już wkrótce odzyska on pełną sprawność. Nie ma znaczenia, na czym polega dany problem, ani w jaki sposób on się objawia. Twój sprzęt pomimo ponawianych ustawicznie prób nie chce się włączyć? A może obraz jest zbyt ciemny i nie wiesz, jak sobie z tym poradzić? Przynieś komputer do nas albo zamów wizytę informatyka w domu. Błyskawicznie zdiagnozujemy przyczyny każdej usterki i dokonamy niezbędnych napraw na miejscu (o ile, oczywiście, będzie to możliwe).

Zakup nowego sprzętu zwykle wiąże się z koniecznością poniesienia niemałych (i zazwyczaj zupełnie zbędnych) wydatków. W większości wypadków bardziej opłacalna okazuje się naprawa uszkodzonych na skutek różnych awarii lub zdarzeń losowych monitorów. Dotyczy to przede wszystkim stosunkowo nowych urządzeń LCD lub LED, które mogą Ci jeszcze służyć przez długie lata.

Zakres oferowanych przez nas usług naprawczych jest bardzo bogaty. W jego skład wchodzą, m.in.:

  • naprawa zewnętrznych i wewnętrznych układów zasilania;

  • usuwanie pękniętych ścieżek i zimnych lutów;

  • wymiana płyt głównych, przewodów połączeniowych, stabilizatorów i kondensatorów;

  • wgrywanie aktualnego oprogramowania oraz programowanie pamięci;

  • wymiana świetlówek znajdujących się w układzie podświetlania matrycy;

  • regulowanie obrazu zgodnie z dostępnymi w menu monitorów funkcjami (kontrast, kolor, jaskrawość, rozdzielczość);

  • wymiana montowanych powierzchniowo pamięci w technologii SMD, jak również taśm elastycznych Flex.

 

Dokonywanie napraw sprzętu elektronicznego to nasza pasja. Ze świadczonych przez nas usług w zakresie przywracania monitorom pełnej sprawności korzystają nie tylko mieszkańcy Warszawy, ale także okolicznych miejscowości. Dołącz do grona naszych klientów i ciesz się dobrze działającym sprzętem komputerowym przez długi czas.